Mění Naše Nemoci, Systém Péče Do Systému Zdravotní Péče

srdce zdraví, zdravotní péče, životní styl


Chronická onemocnění, jako jsou srdeční choroby, mrtvice, rakovina, chronická respirační onemocnění a diabetes, jsou zdaleka nejčastější příčinou mortality ve světě, což představuje 60% všech úmrtí. Z 35 milionů lidí, kteří zemřeli na chronické onemocnění, v roce 2005, polovina byla pod 70 a polovina byly ženy. Mnoho léky jsou k dispozici pro léčbu hypertenze, ale nejlepší léčba je také nejlepší formou prevence: dobrý staromódní strava a cvičení.
Proto, jako dutin, vysoký krevní tlak je běžný případ dysevolution, protože i když víme, jak snížit jeho výskyt, naše kultura vytváří a předává na environmentální faktory, které způsobují stavu a udržet je běžné. Jako kapitoly 10 až 12 prozkoumat, podobné smyčky zpětné vazby pomoci vysvětlit výskyt diabetes typu 2, srdeční choroby, některé formy rakoviny, malocclusions, krátkozrakost, ploché nohy, a mnoho dalších společných nesoulad onemocnění.

Nadace chápe, že věda nepracuje mimo zbytek společnosti, a považujeme vzdělávání ústřední součástí naší mise. Zájmy laické veřejnosti disk lékařského výzkumu a praxe. Spíše než jednoduše slouží jako informační vozidla, Nadace vytváří otevřený dialog mezi pacienty a lékařské komunity. Kromě mnoha knih, které Dr. Legato má psané pro laickou veřejnost, Nadace podporuje genderové medicíny prostřednictvím přednášek, sympozií, a sociální média.

Čelíme epidemii alergií (60 milionů lidí), astma (30 milionů lidí) a autoimunitních onemocnění (24 milionů lidí). Autoimunitní onemocnění patří revmatoidní artritida, lupus, roztroušená skleróza, lupénka, celiakie , onemocnění štítné žlázy , a mnoho jiných tvrdých-k-klasifikovat syndromy v 21. století. To vše jsou autoimunitních onemocnění , a v jejich kořeny jsou připojeny do jednoho centrálního biochemický proces: runaway imunitní reakci, také známý jako systémové zánět, který vede vaše tělo útočí na své vlastní tkáně.

Na American Nefrologické Společnosti je Ledviny Týdne zasedání v listopadu, studie byla představena ukazuje, že v populaci afroameričanů s normální funkcí ledvin, závažné onemocnění parodontu šel na vyvinout chronické onemocnění ledvin na čtyři krát rychlost jako ty, kteří bez závažné onemocnění parodontu po průměrně téměř pět let. Výzkum, jako je tento i nadále, aby se posílily vazby mezi periodontální onemocnění a různých onemocnění postihující tělo, včetně onemocnění srdce, mrtvice , Alzheimerovy choroby a diabetu.

Alzheimerova Choroba je číslo jedna dlouho-termín zdravotní problém, kterému naše země čelí jako baby boomers vstoupit do odchodu do důchodu. Toto onemocnění se chystá způsobit zkázu na tolik jako 16 miliónů nemocných do roku 2050. To je jen začátek. Přibližně polovina z nás ve věku nad 80 vyvine Alzheimerova choroba.
Alzheimerova už stojí víc než 110 miliard dolarů v roční výdaje na zdravotní péči a je spirálovitě vzhůru. A Alzheimerova choroba způsobuje krutosti na celé rodiny.

To může ochuzení pečovatelé, kteří musí opustit práci, aby se po nemocných, zatímco způsobuje deprese a zoufalství v manželé, děti a další blízké.